Zimowanie motocykli i skuterów

Zimowanie Motocykli i Skuterów 2014/2015

Jeśli po zakończeniu sezonu motocyklowego chciałbyś przechować swój motocykl, skuter lub quada w sprzyjających warunkach, a nie dysponujesz odpowiednim pomieszczeniem mamy dobry pomysł na rozwiązanie tego problemu. Wiemy, jak niekorzystny wpływ na jednoślad ma przechowywanie go przez zimę na otwartym powietrzu. Chcielibyśmy zaoferować usługę zimowania motocykli i skuterów przez okres zimowy. Motocykle przechowywane będą w suchym i ciepłym pomieszczeniu znajdującym się w Warszawie - Zacisze. Lokal jest objęty całodobową ochroną (Solid) i posiada instalację alarmową.

Przed pozostawieniem motocykla na zimowanie podpisana zostanie umowa i protokół stanu technicznego motocykla oraz ewentualnie zlecenie prac serwisowych. Motocykl przez cały okres przechowywania pozostanie pod opieką serwisantów z Motowit-u. Przed zimowaniem motocykl zostanie umyty. Z motocykla zostanie wymontowany akumulator i będzie on systematycznie doładowywany.

W cenie usługi zostanie wykonane przejrzenie stanu technicznego pojazdu przed sezonem opiewające na sprawdzenie poziomu płynów eksploatacyjnych, poziomu zużycia elementów układu hamulcowego, stanu opon i ciśnienia powietrza, stopnia zużycia zestawu napędowego itp.

Cennik:

Przechowywanie motocykla lub quada ................... 80zł/ m-c
Przechowywanie skutera (do 125cm3) ................... 50zł / m-c
Transport motocykla na terenie Warszawy ................... 60-100zł
Transport poza granicami Warszawy ................... 1 zł / km

Adres przechowalni motocykli:

Warszawa Zacisze

Kontakt:

tel. 505-474-968